W dniu 14.12.2019 odbyło się zapowiadane spotkanie wigilijne, spotkanie opłatkowe naszych członków oddziału Raciborskiego, spotkanie miało miejsce w obiekcie Osir’u przy ulicy zamkowej.

Na miejscu zgromadziło się ponad trzydzieści osób, w tym nowe osoby, nowi członkowie, którym dziękujemy za obecność i przynależność do klubu. Początek jak przystało na okoliczność to przełamanie się opłatkiem, przemowa Prezesa i krótkie ogólnikowe informacje klubowe, późnij zabawa i rozmowy, korzystamy też z okoliczności i możliwości obiektu, gramy w kręgle, gramy o nagrody, gramy o podium. Całość spotkania minęła w bardzo miłym i przyjemnym towarzystwie za co wszystkim dziękujemy i korzystając z okazji życzymy Wesołych Świąt.