Rajd Rowerowy po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej 2009

9 sierpnia 2009 | Aktualności

Rajd Rowerowy po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej i Dolinkach Podkrakowskich odbył się 1 i 2 sierpnia 2009 r. Organizatorem rajdu była Oddziałowa Komisja Turystyki Kolarskiej w Raciborzu, komandorem rajdu był Jarosław Chacko. Rajd miał na celu popularyzację turystyki rowerowej, aktywnego wypoczynku na rowerach oraz poznawanie ciekawych miejsc Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Zdjęcia dostępne są w galerii.

.

Pozostałe aktualności

ZAMEK KSIĄŻ Z PALMIARNIĄ, 21.06.2026

ZAMEK KSIĄŻ Z PALMIARNIĄ, 21.06.2026

W dniu 21 czerwca 2026 r. pod patronatem honorowym Starosty Raciborskiego Grzegorza Swobody odbyła się kolejna wycieczka krajoznawcza, której celem było zwiedzanie Zamku Książ i Palmiarni w Wałbrzychu. Zbiórka uczestników o godzinie 05.00, wyjazd 05.30 do miejscowości...

WIELKA SOWA I SZCZELINIEC, 13.06.2026

WIELKA SOWA I SZCZELINIEC, 13.06.2026

W dniu 13 czerwca 2026 r. grupa z Oddziału PTTK Racibórz pod patronatem honorowym Starosty Raciborskiego Grzegorza Swobody wybrała się na wyprawę, aby zdobyć dwa szczyty zaliczane do Korony Gór Polski. Tradycyjnie zbiórka uczestników na dworcu PKS Racibórz, ul....

Najbliższe imprezy

Najbliższe imprezy

Szukasz kolejnej turystycznej przygody?