Kulig w Istebnej styczeń 2010

29 stycznia 2010 | Galeria

W dniach 29-31.01.2010 odbyła się trzydniowa impreza o nazwie „Kulig – Wisła Czarne” zorganizowana przez PTTK „Ziemia Raciborska”. Udział w niej wzięło 27 uczestników. Bazą wyjazdu było gościnne schronisko PTSM „Zaolzianka” w Istebnej, które zapewniło nam zakwaterowanie i wyżywienie.

Pozostałe aktualności

ZAMEK KSIĄŻ Z PALMIARNIĄ, 21.06.2026

ZAMEK KSIĄŻ Z PALMIARNIĄ, 21.06.2026

W dniu 21 czerwca 2026 r. pod patronatem honorowym Starosty Raciborskiego Grzegorza Swobody odbyła się kolejna wycieczka krajoznawcza, której celem było zwiedzanie Zamku Książ i Palmiarni w Wałbrzychu. Zbiórka uczestników o godzinie 05.00, wyjazd 05.30 do miejscowości...

WIELKA SOWA I SZCZELINIEC, 13.06.2026

WIELKA SOWA I SZCZELINIEC, 13.06.2026

W dniu 13 czerwca 2026 r. grupa z Oddziału PTTK Racibórz pod patronatem honorowym Starosty Raciborskiego Grzegorza Swobody wybrała się na wyprawę, aby zdobyć dwa szczyty zaliczane do Korony Gór Polski. Tradycyjnie zbiórka uczestników na dworcu PKS Racibórz, ul....

Najbliższe imprezy

Najbliższe imprezy

Szukasz kolejnej turystycznej przygody?