Dziewiąta Wyprawa po Szczytach zaliczanych do KGP z PTTK Racibórz

31 sierpnia 2020 | Aktualności

W dniach 29-30.08.2020r. odbyła się dziewiąta Wyprawa po szczytach zaliczanych do KGP z PTTK Racibórz.

Pierwszy dzień wyjazd z Raciborza o godzinie 5.30 z ul. Batorego przejazd do Wołosatego w Bieszczadach. Wejście niebieskim następnie żółtym szlakiem na szczyt Tarnicy 1346 m n.p.m. Zejście żółtym i później czerwonym szlakiem do Ustrzyk Górnych na obiadokolację i nocleg.

W drugi dzień po śniadaniu wyjazd autokarem do miejscowości Izby i dobycie szczytu Lackowa 997 m n.p.m. Po zejściu powrót do Raciborza.
W wyprawie uczestniczyło 48 osób.
Najmłodszy uczestnik rocznik 2011,a najstarszy rocznik 1936.

Gratuluję wszystkim uczestnikom zdobycia kolejnych dwóch szczytów do KGP, dziękuję za udział i zapraszam na kolejną wyprawę w dniach 12-13.09.2020 r.

Andrzej Kuśnierz

Pozostałe aktualności

WIELKA SOWA I SZCZELINIEC, 13.06.2026

WIELKA SOWA I SZCZELINIEC, 13.06.2026

W dniu 13 czerwca 2026 r. grupa z Oddziału PTTK Racibórz pod patronatem honorowym Starosty Raciborskiego Grzegorza Swobody wybrała się na wyprawę, aby zdobyć dwa szczyty zaliczane do Korony Gór Polski. Tradycyjnie zbiórka uczestników na dworcu PKS Racibórz, ul....

Najbliższe imprezy

Najbliższe imprezy

Szukasz kolejnej turystycznej przygody?