XXXXIV Rajd Szlakiem Husarii 2009

27 września 2009 | Aktualności

25 września 2009 r. odbył się XXXXIV Rajd Szlakiem Husarii. W rajdzie brało udział 270 osób, najliczniejsza grupa była z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Raciborzu. Pozostałe to: Gimnazjum nr 5 w Raciborzu, Zespół Szkolno-Przedszkolny Markowice, Zespół Szkół Budowlanych w Raciborzu, Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Kuźnia Raciborska, Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Rudy. Komandorem rajdu był Piotr Jasiak.

Uczestnicy pokonali trasy rowerowe oraz piesze. Zakończenie oraz konkurencje sprawnościowe odbyły się na campingu pod Oborą w Raciborzu. Sponsorem słodyczy było Mieszko  s. a w Raciborzu. Impreza dotowana przez Urząd Miasta Racibórz.

.

Pozostałe aktualności

ZAMEK KSIĄŻ Z PALMIARNIĄ, 21.06.2026

ZAMEK KSIĄŻ Z PALMIARNIĄ, 21.06.2026

W dniu 21 czerwca 2026 r. pod patronatem honorowym Starosty Raciborskiego Grzegorza Swobody odbyła się kolejna wycieczka krajoznawcza, której celem było zwiedzanie Zamku Książ i Palmiarni w Wałbrzychu. Zbiórka uczestników o godzinie 05.00, wyjazd 05.30 do miejscowości...

WIELKA SOWA I SZCZELINIEC, 13.06.2026

WIELKA SOWA I SZCZELINIEC, 13.06.2026

W dniu 13 czerwca 2026 r. grupa z Oddziału PTTK Racibórz pod patronatem honorowym Starosty Raciborskiego Grzegorza Swobody wybrała się na wyprawę, aby zdobyć dwa szczyty zaliczane do Korony Gór Polski. Tradycyjnie zbiórka uczestników na dworcu PKS Racibórz, ul....

Najbliższe imprezy

Najbliższe imprezy

Szukasz kolejnej turystycznej przygody?