IV Rajd rowerowy "Przyjazna Granica" – "Silesia-Tour" 2009

28 czerwca 2009 | Galeria

IV Rajd rowerowy „Przyjazna Granica” – „Silesia-Tour” 2009 odbył się 27 do 28 czerwca 2009. Uczestnicy rajdu przejechali łącznie ok. 150km. Trasa rajdu przebiegała z Raciborza, przez LekartówPietrowice Wielkie, KietrzOpawęKrnov, do Pietrowic Głubczyckich. Biorący udział w rajdzie mieli okazję zapoznać się z najważniejszymi zabytkami na całej trasie. Impreza rowerowa była dofinansowana z dotacji Urzędu Miasta Racibórz. Pomimo złej pogody wszyscy pokonali wyznaczoną trasę.

Pozostałe aktualności

WIELKA SOWA I SZCZELINIEC, 13.06.2026

WIELKA SOWA I SZCZELINIEC, 13.06.2026

W dniu 13 czerwca 2026 r. grupa z Oddziału PTTK Racibórz pod patronatem honorowym Starosty Raciborskiego Grzegorza Swobody wybrała się na wyprawę, aby zdobyć dwa szczyty zaliczane do Korony Gór Polski. Tradycyjnie zbiórka uczestników na dworcu PKS Racibórz, ul....

Najbliższe imprezy

Najbliższe imprezy

Szukasz kolejnej turystycznej przygody?