Wycieczka do Gliwic 02.03.2016 – galeria

10 marca 2016 | Galeria

W dniu 02.03.2016 Koło Terenowe przy Oddziale PTTK Racibórz zorganizowało wycieczkę turystyczno – krajoznawczą do Gliwic. Uczestnicy zwiedzili Muzeum Techniki Sanitarnej, Palmiarnię w Gliwicach oraz Muzeum Radiostacji. W wycieczce wzięło udział 51 osób – młodzież szkolna  i osoby indywidualne. Zwiedzane obiekty cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Pozostałe aktualności

WIELKA SOWA I SZCZELINIEC, 13.06.2026

WIELKA SOWA I SZCZELINIEC, 13.06.2026

W dniu 13 czerwca 2026 r. grupa z Oddziału PTTK Racibórz pod patronatem honorowym Starosty Raciborskiego Grzegorza Swobody wybrała się na wyprawę, aby zdobyć dwa szczyty zaliczane do Korony Gór Polski. Tradycyjnie zbiórka uczestników na dworcu PKS Racibórz, ul....

Najbliższe imprezy

Najbliższe imprezy

Szukasz kolejnej turystycznej przygody?