Wyprawa Górska: ” Trójmorski Wierch i Śnieżnik ” 30.05.2021 r.

31 maja 2021 | Aktualności

W dniu 30.05.2021 r odbyła się kolejna wyprawa górska z PTTK Racibórz. Zbiórka uczestników o godzinie 05.30 w Raciborzu przy ul Batorego a o 06.00 wyjazd autokarem do Jodłowa skąd nastąpiło przejście czerwonym

szlakiem a następnie zielonym na Śnieżnik. Powrót do schroniska pod Śnieżnikiem ,krótka przerwa i zejście czerwonym szlakiem do Międzygórza gdzie czekał na nas autokar. Przerwa przy Wodospadach ” Wilczki ” – zwiedzanie i w drogę do Raciborza. Przyjazd około godziny 20.40 . W wyprawie uczestniczyło 35 osób. Najstarszy uczestnik rocznik 1955 a najmłodszy rocznik 1991 . Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom  za udział i zapraszam na kolejne wyprawy z PTTK Racibórz. Pozdrawiam Andrzej Kuśnierz. 

Pozostałe aktualności

WIELKA SOWA I SZCZELINIEC, 13.06.2026

WIELKA SOWA I SZCZELINIEC, 13.06.2026

W dniu 13 czerwca 2026 r. grupa z Oddziału PTTK Racibórz pod patronatem honorowym Starosty Raciborskiego Grzegorza Swobody wybrała się na wyprawę, aby zdobyć dwa szczyty zaliczane do Korony Gór Polski. Tradycyjnie zbiórka uczestników na dworcu PKS Racibórz, ul....

Najbliższe imprezy

Najbliższe imprezy

Szukasz kolejnej turystycznej przygody?